K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

Microsoft Office

Microsoft Office 2016 pro školy

Microsoft Office 2016 jsou nejnovější verzí kancelářského balíku od společnosti Microsoft. Office 2016 představují mnoho nových užitečných funkcí pro školy a vlastností využitelných ve školním prostředí.

Školám nabízíme trvalé licence Office 2016 v programu Select Plus.
Využijte výhodné ceny licencí Office 2016 pro školy!

Nejčastěji školy nakupují níže uvedené trvalé licence Office:

 • Office Standard 2016 Sngl MVL
 • Office Professional Plus 2016 Sngl MVL

Viz ceník licencí Microsoft pro školy.

Sady Microsoft Office 2016 pro školy:

 • Office Standard 2016
  Poskytuje komplexní sadu nástrojů pro individuální produktivitu, včetně nástrojů, které potřebujete pro správu e-mailu a tvorby skvěle vypadajících dokumentů, tabulek a prezentací, a to rychle a jednoduše. 
  Aplikace obsažené v sadě Office Standard 2016 pro školy: Word, Excel, Outlook, PowerPoint, OneNote, Publisher.
 • Office Professional Plus
  Nabízí kompletní sadu nástrojů pro individuální i týmovou produktivitu a spojuje uživatele s klíčovými obchodními procesy. Vylepšená funkce integrace Enterprise Serveru poskytuje out-of-the-box integraci s řešeními Microsoft Business Productivity server - včetně Microsoft SharePoint Server a Microsoft Exchange Server, čímž vytváří nové příležitosti ke spolupráci uvnitř i přes hranice podniku, přináší efektivnější správu obsahu a zefektivňuje každodenní obchodní procesy. 
  Aplikace obsažené v sadě Office Professional Plus 2016 pro školy: Word, Excel, Outlook, PowerPoint, OneNote, Publisher, Access, InfoPath.

 Informace o aplikacích Microsoft Office 2016:

 • Word 2016
  Vytvářejte a sdílejte profesionálně vyhlížející dokumenty se špičkovými nástroji pro úpravu, kontrolu a sdílení. Nová karta Návrh poskytuje rychlý přístup k funkcím a funkce Inteligentní vyhledávání zobrazuje relevantní kontextové informace z webu přímo v aplikaci Word.
 • Excel 2016
  Analyzujte a vizualizujte svá data novými a intuitivními způsoby s čerstvým uživatelským rozhraním a se svými oblíbenými klávesovými zkratkami. Využijte funkce, jako jsou Analytické nástroje, Průřezy a Tvůrce vzorců, abyste ušetřili čas a mohli se soustředit na důležité informace.
 • Outlook 2016
  Snadno spravujte svůj e-mail, kalendář, kontakty a úkoly. Podpora e-mailu Push udržuje vaši doručenou poštu aktuální, zobrazení konverzace sdružuje související zprávy a kalendáře lze prohlížet souběžně pro lepší plánování.
 • PowerPoint 2016
  Vytvářejte, sdílejte a efektivně prezentujte své nápady pomocí nových přechodů snímků a vylepšeného podokna úloh Animace. Komentáře s vlákny vedle snímků vám pomáhají do svých prezentací zahrnout zpětnou vazbu.
 • Access 2016
  Aplikace Access je snadno použitelný nástroj pro rychlé vytvoření databázových aplikací s využitím prohlížeče, který vám pomáhá udržet v chodu váš podnik. Vaše data jsou automaticky ukládána v databázi SQL, takže jsou zabezpečenější a měřitelnější než dříve.
 • Publisher 2016
  Snadno vytvářejte, přizpůsobujte a sdílejte širokou škálu publikací v profesionální kvalitě. Zaměňujte obrázky pouhým přetažením nebo přidávejte obrázky přímo z vašich online alb. Použijte speciální efekty, díky kterým budou vaše publikace výjimečné.
 • OneNote 2016
  Je to váš vlastní digitální poznámkový blok, který vám umožňuje na jednom místě uchovávat poznámky, nápady, webové stránky, fotky a dokonce videa. Ať už jste doma, ve škole, kanceláři nebo na cestě, můžete si vzít všechno sebou, prakticky kamkoliv, a zároveň vše sdílet a spolupracovat s ostatními.

Novinky v Microsoft Office 2016:

 • Spolupráce je teď jednodušší. V Office 2016 se dají dokumenty jednodušeji sdílet, jednodušeji na nich můžete i spolupracovat s ostatními.
 • Pracujte na dokumentech společně. Spoluvytváření vám dává ve Wordu, PowerPointu a OneNotu možnost vidět úpravy ostatních uživatelů, prostřednictvím vylepšené historie verzí se můžete během úprav vracet ke snímkům dokumentů.
 • Jednodušší sdílení. Stačí jednou kliknout a můžete sdílet přímo z dokumentu. Nebo máte další možnost: využít nové moderní přílohy Outlooku – přiložte soubory z OneDrivu a rovnou v Outlooku automaticky nakonfigurujte oprávnění. Nikam jinam nemusíte chodit.
 • Office na všech zařízeních. Dokumenty Office 2016 můžete revidovat, upravovat, analyzovat i prezentovat na všech svých zařízeních – od počítačů PC a Mac až po telefony a tablety s Windows, systémem Android nebo zařízení Apple®. 
 • Office pracuje pro vás. Soustřeďte se na to, co právě děláte. Office 2016 vám nabídne způsob, jak požadovaných výsledků dosáhnout nově a rychleji. Ať už jste doma, ve škole, kanceláři nebo na cestě.
 • Funkce Řekněte mi vám najde příkazy. Prostě ve Wordu, Excelu nebo PowerPointu řeknete, co chcete udělat, a funkce Řekněte mi vás už na příslušný příkaz sama navede.
 • Inteligentní vyhledávání založené na přehrávači Bing všechno rychle najde. Inteligentní vyhledávání vám na základě zvýrazněného textu a dalších kontextových informací v dokumentu předloží výsledky hledání na internetu rovnou v příslušném dokumentu.
 • Další informace jednodušeji. Díky prognózování jedním kliknutím dokážete svoje historické údaje využít k analýze budoucího vývoje, nové grafy vám zase pomůžou lépe graficky vyjádřit komplexní data. 
 • Office je všude s vámi. Ať už jste ve škole, kanceláři nebo oblíbené kavárně, na všech svých zařízeních neztratíte z dohledu to důležité – přátele, rodinu ani projekty.
 • Aplikace Office optimalizované pro dotykové ovládání. Dotyk můžete používat na čtení, úpravy, změny velikosti i procházení. Poznámky a komentáře můžete psát digitálním inkoustem.
 • OneDrive, cloudové úložiště pro všechny vaše dokumenty. Díky cloudovému úložišti vám nic neujde. Můžete do něj všechno snadno uložit a pak přecházet z jednoho zařízení na druhé.
Kontaktujte nás

Máte zájem o trvalé licence Office 2016 pro školy? Napište nám!