K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

Microsoft pro školy

Select Plus nabízí trvalé licence Microsoft pro školy

Select Plus je program umožňující školám za velmi výhodných podmínek a za nízké ceny pořizovat trvalé licence na software z produkce firmy Microsoft. Viz Ceník licencí Microsoft pro školy.

Licenční program Select Plus přináší školám nové výhody, které vyplývají z aktuálních požadavků na pořizování licencí softwarových produktů.

Nákup trvalých licencí Microsoft v rámci smlouvy Select Plus pro školy

Select Plus pro školy je smlouva na dobu neurčitou, v rámci které se mohou jednotlivé školy zaregistrovat a následně objednávat trvalé licence Microsoft podle aktuálních potřeb na IT dané školy.

Před prvním nákupem trvalých licencí musí škola s prodejcem uzavřít tzv. afilační smlouvu. Teprve na jejím základě může od něj objednávat licence pro školy. Vše probíhá elektronicky a běžně je smlouva vyřízena do 2 dnů.

Registrace afilační smlouvou škole umožní sledovat množství nakoupených licencí přímo v systémech společnosti Microsoft, na stejném místě také stahovat potřebné instalace produktů a zobrazovat vlastní instalační a aktivační klíče.

 

Kontaktujte nás

Máte zájem o nákup trvalých licencí Microsoft pro školu?