K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

Microsoft Office

Microsoft Office 2019 pro školy

Microsoft Office 2019 jsou nejnovější verzí kancelářského balíku od společnosti Microsoft. Office 2019 představují mnoho nových užitečných funkcí pro školy a vlastností využitelných ve školním prostředí.

Školám nabízíme trvalé licence Office 2019 v programu Select Plus.
Využijte výhodné ceny licencí Office 2019 pro školy!

Nejčastěji školy nakupují níže uvedené trvalé licence Office:

 • Office Standard 2019 Sngl MVL
 • Office Professional Plus 2019 Sngl MVL

Viz ceník licencí Microsoft pro školy.

NOVINKY sady Microsoft Office 2019:

Nové Office 2019 jsou kompatibilní pouze s Windows 10!

Nový způsob instalace Office 2019. Ke stažení již není celý instalační balíček, ale pouze nástroj, pomocí kterého je možné připravit vlastní instalační balík nebo instalovat Office 2019 přímo ze serverů Microsoft.

Sady Microsoft Office 2019 pro školy:

 • Office Standard 2019
  Poskytuje komplexní sadu nástrojů pro individuální produktivitu, včetně nástrojů, které potřebujete pro správu e-mailu a tvorby skvěle vypadajících dokumentů, tabulek a prezentací, a to rychle a jednoduše. 
  Aplikace obsažené v sadě Office Standard 2019 pro školy: Word, Excel, Outlook, PowerPoint, OneNote, Publisher.
 • Office Professional Plus 2019
  Nabízí kompletní sadu nástrojů pro individuální i týmovou produktivitu a spojuje uživatele s klíčovými obchodními procesy. Vylepšená funkce integrace Enterprise Serveru poskytuje out-of-the-box integraci s řešeními Microsoft Business Productivity server - včetně Microsoft SharePoint Server a Microsoft Exchange Server, čímž vytváří nové příležitosti ke spolupráci uvnitř i přes hranice podniku, přináší efektivnější správu obsahu a zefektivňuje každodenní obchodní procesy. 
  Aplikace obsažené v sadě Office Professional Plus 2019 pro školy: Word, Excel, Outlook, PowerPoint, OneNote, Publisher, Access, InfoPath.

 Informace o aplikacích Microsoft Office 2019:

 • Word
  Vytvářejte a sdílejte profesionálně vyhlížející dokumenty se špičkovými nástroji pro úpravu, kontrolu a sdílení. Nová karta Návrh poskytuje rychlý přístup k funkcím a funkce Inteligentní vyhledávání zobrazuje relevantní kontextové informace z webu přímo v aplikaci Word.
 • Excel
  Analyzujte a vizualizujte svá data novými a intuitivními způsoby s čerstvým uživatelským rozhraním a se svými oblíbenými klávesovými zkratkami. Využijte funkce, jako jsou Analytické nástroje, Průřezy a Tvůrce vzorců, abyste ušetřili čas a mohli se soustředit na důležité informace.
 • Outlook
  Snadno spravujte svůj e-mail, kalendář, kontakty a úkoly. Podpora e-mailu Push udržuje vaši doručenou poštu aktuální, zobrazení konverzace sdružuje související zprávy a kalendáře lze prohlížet souběžně pro lepší plánování.
 • PowerPoint
  Vytvářejte, sdílejte a efektivně prezentujte své nápady pomocí nových přechodů snímků a vylepšeného podokna úloh Animace. Komentáře s vlákny vedle snímků vám pomáhají do svých prezentací zahrnout zpětnou vazbu.
 • Access
  Aplikace Access je snadno použitelný nástroj pro rychlé vytvoření databázových aplikací s využitím prohlížeče, který vám pomáhá udržet v chodu váš podnik. Vaše data jsou automaticky ukládána v databázi SQL, takže jsou zabezpečenější a měřitelnější než dříve.
 • Publisher
  Snadno vytvářejte, přizpůsobujte a sdílejte širokou škálu publikací v profesionální kvalitě. Zaměňujte obrázky pouhým přetažením nebo přidávejte obrázky přímo z vašich online alb. Použijte speciální efekty, díky kterým budou vaše publikace výjimečné.
 • OneNote
  Je to váš vlastní digitální poznámkový blok, který vám umožňuje na jednom místě uchovávat poznámky, nápady, webové stránky, fotky a dokonce videa. Ať už jste doma, ve škole, kanceláři nebo na cestě, můžete si vzít všechno sebou, prakticky kamkoliv, a zároveň vše sdílet a spolupracovat s ostatními.

Kontaktujte nás

Máte zájem o trvalé licence Office 2019 pro školy? Napište nám!